Komunikaty

24-12-2014

Informujemy, ze z dniem 25 grudnia 2014 roku zacznie obowiązywać nowa ustawa o prawach konsumenta. W związku z tym został zmieniony nasz regulamin w celu dostosowania do przepisów ustawy. Również zgodnie z nową ustawą korzystniejsze dla konsumenta stały się przepisy dotyczące rozwiazania umowy.Zarówno regulamin jak i pouczenie o mozliwości rozwiązania umowy sprzedaży mozna pobrać z działu Pliki do pobrania.

23-10-2014

Z przyjemnością informujemy, że nasz sklep wprowadził opcję płatności odroczonych marki FerBuy.
Dzięki nowym płatnościom odroczonym FerBuy, możesz zapłacić za produkt do 14 dni od dnia zakupu. Odbierz swoje zakupy dziś, a zapłać za nie później.
Nie musisz podawać numeru swojej karty kredytowej. Już w 30 sekund otrzymasz decyzję kredytową, czeka Cię minimum formalności, bezpieczeństwo transakcji oraz radość z zakupów bez konieczności natychmiastowej zapłaty. FerBuy daje Ci również możliwość rozłożenia płatności na wygodne raty.
Aby skorzystać z opcji płatności odroczonych, podczas składania zamówienia wybierz opcję płatności Transferuj a następnie płatność FerBuy– „Kup teraz, zapłać za 14 dni - FerBuy”. Następnie uzupełnij dane formularza i wprowadź otrzymany na komórkę kod PIN. Zatwierdź i zaakceptuj „Warunki skorzystania z usługi”. W ciągu kilku sekund otrzymasz decyzję kredytową, a sklep przygotuje Twoje zamówienie do wysyłki.

Zobacz więcej

28-07-2014      Urlop od 3.08 - 9.08.20

Informujemy, że od 3-go sierpnia 2014 r do 9 sierpnia 2014 r. firma będzie miała przerwe urlopową. W zwiazku z tym zamówienia, których płatność zostanie zaakceptowana najpózniej 1 sierpnia 2014 roku do godz. 10-tej zostaną zrealizowane  przed urlopem, pozostałem dopiero po 10.08.2014. Aby umozliwić sobie szybkie otrzymanie zamówionego towaru proponujemy realizację płatności przez Transferuj PL lub PayPal a w przypadku przelewu tradycyjnego przesłanie nam potwierdzenia realizacji przelewu.

04-06-2014        GIODO (Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych) zarejestrował zbiory danych osobowych pod numerami ksiąg:
146489 - Klienci 
146494 - Subskrybenci newslettera 

01-03-2014        W sklepie został zainstalowany certyfikat SSL. Połaczenie szyfrowane występuje w trakcie Państwa logowania, zakładania konta, przegladania i modyfikacji Państwa danych oraz procesu zamówienia. O aktualnosci certyfikatu mozecie sie Państwo przekonać klikając na ikonę kłódki przy adresie https. Podczas przegladania oferty pozostajecie Państwo poza obszarem szyfrowania co pozwala na szybsze zapoznanie sie z naszą ofertą. W tym czasie wszelkie informacje nt. Państwa konta, danych, zaawartosci koszyka pozostają zaszyfrowane.

23-02-2014        Nowa wersja regulaminu sklepu, w celu zapoznania sie prosimy wejść w zakładkę regulamin sklepu